Fustani glamuroz i Lori Hoxhës (Foto)
14:48 | 04 Shtator 2017
Lori Hoxha ka tërhequr sërish vëmendjen.  Ajo është shfaqur në një fustan të gjatë të ngjitur për trupi por tejet seksi, shkruan Indeksonline. Fustani i saj tejet elegant, ka bërë që bukuroshja të tërheqë  vëmendjen e mediave rozë dhe ndjekësve të saj kudo nëpër rrjete sociale. Lori duket në formë të mirë këtë verë.

Alba Hoxha