Fustani glamuroz i Lori Hoxhës (Foto)

0

Lori Hoxha ka tërhequr sërish vëmendjen. 

Ajo është shfaqur në një fustan të gjatë të ngjitur për trupi por tejet seksi, shkruan Indeksonline.

Fustani i saj tejet elegant, ka bërë që bukuroshja të tërheqë  vëmendjen e mediave rozë dhe ndjekësve të saj kudo nëpër rrjete sociale.

Lori duket në formë të mirë këtë verë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »