Fushata më e re sociale: “MOS PËSHTYJ NË RRUGË”

0

Në rrjetin social Facebook, ka filluar një fushatë nga disa të rinjë kosovarë. e cila synon vëtdijësimin e qytetarëve që të mos pështyjnë në rrugë.

Mos pshty

Këtë e cilësojnë si kulturë dhe besojnë që do të kenë ndikim në vetëdijësimin e qytetarëve.

Kjo është FanPage i tyre në Facebook:

https://www.facebook.com/Mospeshtyjnerruge

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »