Fujfilm sjell printerin e ri për fotografi (Foto)

0

Fujifilm zbuloi një version të ri katror të filmit të tij.

Instax këtë verë, kur lëshoi kamerën Instax SQ10 dhe tani po e sjell atë format në formacionin e saj të printerëve të vegjël wireless, transmeton Sovrani.info.

Kompania shpalli $ 199 Instax Share SP-3, versioni i tretë i printerëve të lëvizshëm të çastit të kompanisë, që kur produkti u lirua fillimisht në CES në 2014. SP-3 është i pari që përdor filmin e ri Instax Square, por përndryshe punon shumë si paraardhësi i tij, SP-2 (që printon Instax Mini film).

Kjo është për mirë dhe për keq. Më mirë për shkak se PS-2 ka punuar mirë – është shtypur shpejt (rreth 10 sekonda), ishte e lehtë për t’u përdorur me të gjitha llojet e telefonave dhe shërbimeve të ndryshme (si Facebook ose Instagram) dhe cilësia e printimit ishte shumë e mirë – përvoja është ende me të vërtetë e përafërt rreth skajeve. /Sovrani.info.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »