Fshihet videoklipi i Gentës me Labin nga YouTube, por më pas rikthehet? (Video)

0

Kënga e sapo publikuar nga Genta dhe Labinot Tahiri duket se nuk ka mundur të shijojë rehatshëm suksesin.

foto.php5

E dëgjuar shumë në orët e para, një prej pretendentëve për hit të kësaj vere, kënga e Gentës dhe Labit, nuk është më në YouTube.
Të paktën versioni origjinal është fshirë nga kanali zyrtar i këngëtares, e cila punoi shumë në këtë projekt, transmeton Telegrafi. Arsyeja e fshierjes mund të jetë edhe publikimi i skenave shumë hot që mund të ketë thyer rregullat e YouTube. Por gjatë mëngjesit video është kthyer dhe tashmë gjithçka është në rregull për këngëtaren edhe pse ajo ka humbur një numër të konsiderueshëm klikimesh.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »