Françeska Jaçe ua bën dimërin e nxehtë (Foto)
13:36 | 10 Shkurt 2018

Franceska Jace është njëra nga modelet më të njohura shqiptare.

Së fundi ajo ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim shumë në formë dhe të bukur. Veshur shkurtë, ajo tregon këmbët seksi por asesi nuk harron gjoksin. “Pak si hollshëm” kishte shkruar bashkangjitur me postim Franceska.

Kristin Prengaj