Françeska Jaçe shfaqet më seksi se kurrë (foto +16)

0

Ish ylli i Big Brother Françeska Jaçe ka treguar më së miri se përse është përsëri e preferuar nga fansat e saj.

franceskaMe një trup me forma dhe të tonifikuar, bukuroshja ka publikuar albumin e saj të fotografive ku shfaqet më seksi se kurrë.

Me rroba verore e të lagura, Françi ka ekspozuar gjoksin dhe të pasmet e saj në një vend bregdetar.

Ajo ka pozuar sensualitetin e saj nga fotografi Juxhin Kurti.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »