Françeska Jaçe rrezaton, duket si ‘bonbon’ (Foto)
14:51 | 05 Nentor 2017
Ish- banorja e “Big Brother Albania”, Françeska Jaçe nuk u ndahet asesi pozave seksi. Tani kur ka ndërruar stil, ajo duket edhe më seksi dhe joshëse- shkruan Indeksonline. Se është edhe në përzgjedhje unike e ka dëshmuar edhe me paraqitjen e radhës në Instagram. Thënë shkurt dhe thjeshtë ajo duket e ëmbël, e ëmbël si ‘bonbon’./Indeksonline/

Alba Hoxha