Françeska Jaçe rrezaton, duket si ‘bonbon’ (Foto)

0

Ish- banorja e “Big Brother Albania”, Françeska Jaçe nuk u ndahet asesi pozave seksi.

Tani kur ka ndërruar stil, ajo duket edhe më seksi dhe joshëse- shkruan Indeksonline.

Se është edhe në përzgjedhje unike e ka dëshmuar edhe me paraqitjen e radhës në Instagram.

Thënë shkurt dhe thjeshtë ajo duket e ëmbël, e ëmbël si ‘bonbon’./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »