Françeska dhe fiziku i saj tërheqës iu lënë pa fjalë (Foto)
14:48 | 07 Shtator 2017
Modelja e njohur nga Shqipëria, Françeska Jaçe ka kryer disa ndërhyrje kirurgjike dhe kjo me qëllimin për tu dukur sa më bukur. Jaçe gëzon linja të mira trupore, një arsye kjo më shumë për t’i shfaqur ato  -shkruan Indeksonline. Ish- banorja e “Big Brother Albania”, në paraqitjen e fundit në Instagram ka pozuar me bikini ku pamëdyshje duket shumë e formësuar.

Alba Hoxha