FotoLajm: Martesa e parë mes dy burrash në Tiranë

0
image

​Për herë të parë në Shqipëri është zhvilluar martesa mes dy homoseksualëve nga Britania që prej kohësh jetojnë dhe punojnë në Shqipëri.

Donald Holder dhe Michael Keane e zhvilluan ceremoninë e martesës brenda ambienteve të ambasadës Britanike në Tiranë.

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »