Fotoja e parë ku Luana puth në buzë, është më e mrekullueshme nga sa mendonit! (Foto)

0

Na vjen keq por ndoshta shumë prej jush do të zhgënjehen kur të kuptojnë se djali që ka puthur Luana Vjollcën në buzë, nuk është i dashuri i saj Krenar Cocaj por dikush tjetër, shumë herë më i vogël.

Djali i Bora Zemanit dhe Dj Vin veli është rritur tashmë dhe padyshim mund të themi se është një prej vogëlushëve më të njohur të showbizz-it.

Mbrëmjen e sotme ai dhe mamaja e tij kanë darkuar me moderatoren e njohur të Top Channel, Luana Vjollca.

Është pikërisht ky vogëlush, Arbori ai që ka puthur në buzë moderatoren e njohur. Në një video që Bora ka postuar në Instastory ajo i thotë të birit që të puthë Luanën, mikeshën e saj.

Fillimisht Arbori e ka refuzuar por më vonë është zgatur dhe e ka puthur në buzë.

Me siguri kur të rritet Arbori do ta mbajë mend që puthjen e parë ia ka dhënë një prej vajzave më të bukura në Shqipëri, pikërisht Luana vjollcës./Blitz.al/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »