Fotografia që po bën bujë: Obama lexon librin “Shqipëria Moderne” (Foto)

0

Media të ndryshme kanë raportuar së fundi në lidhje me një fotografi e cila është fotomontazh, ku pretendohet se Obama lexon librin “Modern Albania” (Shqipëria Moderne).

fotografia-q-euml-po-b-euml-n-buj-euml-obama-lexon-librin-quot-shqip-euml-ria-moderne-quot-foto_hd

“Ai është Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, por siç duket, gjithmonë ka nevojë të mësojë më shumë në lidhje me gjithçka, e ndaj duket se leximit nuk i ndahet kurrë. Këtë herë, Presidenti Obama ka vendosur të lexojë ‘Shqipërinë Moderne’, një libër që tregon për kalimin nga periudha e diktaturës në demokraci”, ka shkruar kështu Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA.

“E nëse e lexon një president si ai i Amerikës, kjo do të thotë se ka shumë gjëra interesante në të dhe se me të vërtetë është një libër që ia vlen të ketë vëmendjen e duhur”, shkruan NOA.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »