Fotografi e ditës

0

Në pikën kufitare tre qytetarë europian kan treguar kulturë të lartë duke u solidarizuar me të gjith qytetarët, ata gjat kalimit të kufirit në Tabanoc, kan qëndruar në kolonë edhe pse me bicikleta mund të kalojn pa rradhe duke u afruar tek vetura e fundit në rradhë ata kan zbatuar rregullat dhe duke dashur të trajtohen njësoj si gjithë qytetarët kan pritur në rradh, prandaj ne kemi zgjedhur si fotografi të ditës këto foto.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »