Foshnja ka humbur gjysmën e fytyrës, pasi është kafshuar nga qeni i familjes

0

Prindërit e kishin lënë vetëm në shtëpi dhe kishin shkuar që të punonin në fushë. Këtë e moment ka shfrytëzuar qeni i familjes, që jeton në pjesën jugore të Kinës, që ia ka kafshuar fytyrën vajzës që ka dhjetë muaj.

foshnja-ka-humbur-gjysm-euml-n-e-fytyr-euml-s-pasi-euml-sht-euml-kafshuar-nga-qeni-i-familjes_hd

Me të shkuar në shtëpi, prindërit e kanë dërguar menjëherë atë në spitalin në Qingqing, por gjendja e saj ka qenë e rëndë.

Mjekët kanë thënë se “vajza ka derdhur shumë gjak dhe shqyerjet e saj janë të mëdha, andaj vështirë se mund të përmirësohet gjendja”, transmeton Telegrafi.

People’s Daily raporton se në të njëjtin vend trajtohen rreth 20 persona në ditë, shkaku i kafshimit të qenve. /Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »