Formacionet zyrtare: Shqipëria – Lichtenstein (Foto)
14:19 | 02 Shtator 2017
Shqipëria dhe Lihtenshtejni kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës. Kjo është ndeshja e parë për trajnerin e ri Christian Panucci, e cila do të zhvillohet nga ora 18:00.

Kristin Prengaj