Formacionet zyrtare: Shqipëria – Lichtenstein (Foto)

0

Shqipëria dhe Lihtenshtejni kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës.

Kjo është ndeshja e parë për trajnerin e ri Christian Panucci, e cila do të zhvillohet nga ora 18:00.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »