Florim Sahiti: “Fatkeqësisht nuk mund t’i barti pasojat e shkaktuara nga masat e përkohshme të cilat po vijnë falë dy këshilltarëve shqiptarë në krye me z. Bejiqin”

0

Medvegjë 16 prill – Në një komunikatë të lëshuar për opinion nga zëvendëskryetari i komunës së Medvegjës Florim Sahiti ndërsa adresuar edhe në adresën e redaksisë MePRESS komentohet gjendja aktuale politike në komunën e Medvegjës, përçarja që ka ndodhur brenda grupit të këshilltarëve të Partisë për Veprim Demokratik në Medvegjë si dhe pasojat e futjes së masave të përkohshme në Medvegjë.

Në vazhdim ju sjellë këtë reagimin origjinal (të skanuar) i cili ka mbërritur në postën elektronike të redaksisë. (mepress.info)

 

 

 

 

Komunikate_per_opinion_faqe_1

 

kom 2 kom 3

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »