Flaka vjen me “Zjam” (Video)

0

Dinamike, plot ritëm dhe e zjarrtë ashtu siç ka edhe emrin këngëtarja Flaka Krelani ka prezantuar këngën e saj më të re me titull “Zjam”.
flakaNdonëse këngëtarja kosovare i ka munguar tregut muzikor për një kohë të gjatë, produksioni i saj më i fundit duket të jetë pritur mirë nga fansat e Krelanit.

Energjinë e saj e shohim edhe gjatë lëvizjeve në klip, me anë të kësaj shkathtësie ajo ka spikatur në edicionin e katërt të “Dancing With The Stars” duke u renditur e dyta.

 

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »