Flaka Krelani nëna e…

0

Përfundimisht, Flaka Krelani është këngëtarja më eksperimentuese. Ajo guxon të ndryshoj shpesh.

foto

Deri më tani Flaka Krelani ka ndryshuar disa herë modelin dhe ngjyrën e flokëve. Gjithashtu, edhe stilin e veshjes dhe të muzikës.

Flaka tani i ka zgjatur flokët deri në fund të shpinës.

Me pak fjalë, Flaka është nëna e ndryshimeve./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »