Fjolla Morinës 'princi' i del jashtë kontrollit
14:51 | 10 Nentor 2017

Këngëtarja Fjolla Morina duket se po e ndjenë të ftohtit.

Kjo se, ajo ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur e tëra, gjë që ndodh shumë rrallë te ajo, shkruan lajmi.net Mirëpo, ajo se çka vlen të theksohet, është fakti se këngëtarja duket tejet e bukur, me stil dhe shumë seksi edhe kur është e veshur. Në foton e publikuar, një tjetër detaj që vërehet është edhe shkrimi i lënë anash. “E …. Princi do me dal prej kontrolles ????????” janë fjalët e saj, duke lënë të kuptohet se as ‘Princi’ nuk u reziston linjave të saj. E kush është ky ‘Princ’ e di vetëm ajo!
Aurela Hoxha