Fjolla Morina & Diellza Kolgeci në “Dancing with the stars”

0

Pas emrit të Elton Dedës, Indeksonline ka zbuluar të tjerë personazhe që do të kërcejnë në spektaklin “Dancing with the stars”. Fjolla Morina dhe Diellza Kolgeci do të jenë pjesë e show-t.

FjollaEdhe pse bukurosheve u është kërkuar të jenë diskrete për pjesmarrjen duke dashur të jetë surprizë për publikun, ne kemi mundur të mësojmë se ato tashmë janë në Tiranë duke bërë prova me balerinët.

Djellza

Pritet të jetë data 12 nëntor fillimi i “Dancing with the stars” por ende nuk është zyrtare.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »