Fjala e fundit e teknologjisë në agrokolturë (Video)

0

Përvec botës së automobilizmit edhe makineritë tjera si ato të agrokulturës, janë zhvilluar mjaft shumë viteve të fundit.

Në këto dy video mund t’i shikoni disa mjete gjigante dhe mbresëlënëse duke kryer punën e tyre.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »