Fitore me aromë titulli, Juve shkon në +6 nga Napoli

0

Tri asistime të Douglas Costas, të shndërruara në gol nga Mario Mandzukic, Benedikt Hoëedes, dhe Sami Khedira, i kanë dhënë një fitore me shije titulli Juventusit.

Zonja e Vjetër mposhti Sampdorian, 3:0.

Kroati realizoi në pjesën e parë, ndërsa dy gjermanët në pjesën e dytë.

Tani Juventus ka 84 pikë në vendin e parë, 6 më shumë se Napoli që është i dyti me 78. /Lajmi.net/

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »