Fitore e vështirë e Juventusit (Video)

0

Juventusi e ka mposhtur 1:0 Sampdorian

Juventusi ka marrë tri pikë shumë të rëndësishme në udhëtim te Sampdoria, duke triumfuar me rezultat minimal 1:0, shkruan Gazeta Express.

Golin e vetëm dhe të fitores e shënoi anësori Juan Cuadrado në minutën e shtatë të ndeshjes.

Pas kësaj fitore, Juve shkon në kuotën e 73 pikëve, 10 më shumë se përcjellësi më i afërt Napoli, derisa kjo diferencë mund të ngushtohet në tetë nëse Roma fiton sonte ndaj Sassuolos. /Express/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »