Fiton 555,289.98 euro në lotarinë e Kosovës

0

Në xhiron 104, që është mbajtur për nder të natës së Vitit të Ri, në Lotarinë e Kosovës ka pasur një fitues me shtatë të qëlluara dhe shuma e fituar është 555,289.98 euro.

lotoAkoma nuk dihen detajet për fituesin, ndërkohë që 11 fitues kanë qenë me gjashtë të qëlluara, me nga 1,831.82 euro.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »