Finalizimi i rrugës te Shkolla e mesme “Sezai Surroi” (Foto)

0

Komuna e Bujanocit, me vendosjën e vijave sinjalizuse në rrugë ka finalizuar edhe projektin e asfaltimit dhe rregullimit të rrugës që të dërgon tek Shkolla e mesme “Sezai Surroi”.

Kjo rrugë është asfaltuar dhe jan rregulluar trotuaret pasi që në një njoftim të mëherëshëm të komunës së Bujanocit thuhet se, Për nevojat e nxënësve të shkollës të cilët më së shumti frekuentojnë në këtë rrugë janë punuar edhe trotuarët/BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »