Filmohen jashtëtokësorët në anijen afër Stambollit?! (Video)

0
https://www.youtube.com/watch?v=BX3VTg1uQrw

Pamjet filmike që janë analizuar nga TUBITAK, bordi turk për kërkime teknologjike dhe shkencore, qendrës hapësinore Sirius, Universitetit të Stambollit, dega për astronomi dhe fizikë, duke vlerësuar se ato janë autentike.

Jalcin Jaman, roje e natës në Turqi, e ka filmuar dhe dokumentuar ekzistencën e jashtëtokësorëve.

Filmimet janë bërë nga viti 2007 dhe më pas në maj dhe shtator të vitit , kryesisht gjatë natës, në mes të orës 8 dhe 5 të mëngjesit.

Jalcin ka arritur të bëj filmimet më të qarta të jashtëtokësorëve kur i ka parë ata afër Detit Marmara në afërsi të Stambollit.

Vlerësoni edhe vet pamjet:

 

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »