Fillon sezoni i punimeve për rregullimin e infrastrukturës në Komunën e Bujanocit (Foto)

0

Sot kanë filluar punimet në dy rrugë në fshatin Tërnoc. Njëra rrugë ndodhet në Lagjën e Gashëve (e njohur për opinioni si rruga e cila shpien tek bazeni)dhe tjetra në Lagjën e Strukarëve.

Në buxhetin e ktij viti, në pjesën për infrastrukturë, janë paraparë mjete për realizimin e projekteve në çdo vendbanim tonë./BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »