Fillon rregullimi i lodrave në parkun e qytetit (Foto)

0

Në parkun e qytetit janë duke u rregulluar lodrat e vjetra dhe duke u vendosur lodra të reja për fëmijë.

Qendra për avancimin e të rinjëve dhe grave bashkë me Komunën e Bujanocit e vendosur për të rregulluar parkun e qytetit.

Disa ditë më parë është bërë edhe rregullimi i ndriçimit në park./BujanociNet/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »