Fillon projektu “Luaj dhe mëso” (Foto)

0

Ka filluar projekti i udhëhequr nga “Zyra për të rinjë” në Bujanoc, projekti nën moton “Luaj dhe mëso”.

Projekti “Luaj dhe mëso” i udhëhequr nga “Zyra për të rinjë” në Bujanoc, ka të bëjë me argëtimin e rinis të komunës së Bujanocit, në bashkëpunim me shkollat e mesëme në Bujanoc, Sezai Surroi nga komuniteti Shqiptarë, dhe Sveti Sava nga komuniteti Serbë, ky projekt ka gjetur përkrahëjen edhe të portalit BujanociNet, në projektin “Bashkëjetesa e komuniteve në komunën e Bujanocit”.
Ky projekt organizohet çdo të Premëte nga ora 19:00, në shtëpin e kulturës në Bujanoc, tek salla e madhe./BujanociNet/

Pjesmarrës ishin:
Orao – Sveti Sava
Replay – Sezai Surroi
Tarantino – Sezai Surroi

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »