Vriten vllezërit Kouchi (Video/Foto)

0

17:28 – Sky News raporton se vëllezërit Kouachi, përgjegjës për vrasjen e 12 personave në Charlie Hebdo, janë vrarë në një aksion dramatik të policisë. 

Sky News raporton se policia është duke tentuar për ti liruar pengjet.

pengjet kolonatSky News ka raportuar Live gjith situatën e Damarten në France, jan shfaqur kolona të gjata të ndihmës së shpejt dhe Policis duke u futur në zonën ku jan fshehur vllezërit Kouachi.

flaka1Në Damarten po dëgjohen shpërthime tjera dhe po dëgjohen rafale automatikësh. Gazetari i Sky News-it ka thënë se duket se ka filluar përfundimi i operacionit për kapjen e sulmuesve të Charlie Hebdo./Sky News/

sulmet

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »