Fillojn të shfrytëzohen vendparkimet e reja në Bujanoc

0

Qytetarët iu kanë përgjigjur pozitivisht njoftimit të Komunës së Bujanocit për shfrytëzimin e vendparkimeve të reja.

Dje komuna e Bujanocit me qëllim të vendosjes së rendit në qytet dhe krijimit të kushteve për parkimin e veturave ka nënshkruar një marrveshëje me Gumoplastikën për të shfrytëzuar hapësirat e sajë për parkim, pasi që në komunën e Bujanocit ishte bërë e vështir që të gjindet vendëparkime për automjetet e shumta të cilat po frekuentojnë këtë sezonë qytetin e Bujanocit./BujanociNet/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »