Figo nervozon Ronaldon me deklaratën për Messin

0

Luis Figo, ish ylli i Portugalisë, ka dhënë një deklaratë interesante për Leo Mssin.

Argjentina është kualifikuar në Botërorin “Rusia 2018” fal tre golave të shënuar nga Lionel Messi në ndeshjen ndaj Ekuadorit (1:3).

Ish ylli i Real Madridit dhe Barcelonës, Luis Figo dhënë një deklaratë interesante për asin e Barcelonës.

“Messi nuk na befason më. Ne jemi mësuar me këtë shfaqjet e Messit ndeshje pas ndeshje:, ka deklaruar Figo, i cili së fundi është emëruar këshilltar i presidentit të UEFA-së, Aleksander Čeferin.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »