Fejohet aktorja e njohur
15:25 | 09 Nentor 2018

Aktorja e famshme, Meg Ryan ka njoftuar se ajo dhe i dashuri i saj, muzikanti John Mellencamp janë fejuar, shkruan BBC transmeton lajmi.net

Ajo publikoi një karikaturë në Instagram, në të cilën shfaq veten duke mbajtur duart me këngëtarin amerikan.

“TË FEJUAR”, është titulli i fotos.

Mellencamp, 67 vjeç është bërë më i njohur për këngën e tij të vitit 1982, Jack dhe Diane kurse filmat e Ryan përfshijnë ‘Sleepless in Seattle’ dhe ‘You’ve Got Mail’.

Aktorja, 56 vjeçe, e cila më parë ishte e martuar me aktorin Dennis Quaid, luajti në të dy filmat me Tom Hanks. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

ENGAGED!

A post shared by Meg Ryan (@megryan) on

Kejvina Kthella