FC Konçuli kryeson në grup (foto)

0

FC Konçuli në turnirin që po mbahet në Arburg të kantonit Argaus në Zvicërr po kryeson në grupin A ku bën pjes ( Konçuli, Dukagjini, Euro Garage, Trepqa 95 dhe Audi ).

KF KonculiEkipi i Konçulit i vetëmi ekip nga Lugina që garon në kët turnir të organizuar nga Xhamia e bardhë në Arburg ku marin pjes ekipe të ndryshme Zvicrane dhe Shqiptare, ku FC Konçuli ka korrur suksese duke mboshtur kundërshtarët e saj dhe duke u rradhitur e para në grupin A e cila kryeson me 6 pik./BujanociNet/

Konculi

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »