Fatmirin dhe Ilirin nuk i ngin as dreka

0

Par xhirimeve të epizodit Zyre për gjithçka, janë ulur që të hajnë drekë. Por, aktorët Fatmir Spahiu dhe Ilir Prapashtica nuk janë ngopur fare nga ky ushqim.

zyrjaSë paku kështu ka konfirmuar vet Fatmiri përmes një fotografie në rrjetin social Instagram. Ai ka thënë se edhe pas drake ata ndihen ende te uritur.

“Pas #dreke #te #uritur #ilirprapashtica #zyrjapergjithçka” janë fjalët e tij. E dëshprimin e tyre për këtë gjë e tregojnë qartë edhe fytyrat e varura. /Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »