Fatlumja shfaqet joshëse, me këtë fustan e grim po i ‘çmend’ të gjithë
09:00 | 10 Gusht 2018

Këngëtarja Fatlume Popovci është shfaqur super provokuese në fotot e saj të fundit

Ajo është njëra prej këngëtarëve më të zëna nëpër dasma dhe ahengje të ndryshme, por sivjet edhe nëpër koncerte.

E njohur për zërin e saj melankolik dhe seksi, këngëtarja është parë kohëve të fundit shumë provokative nëpër rrjetet sociale, sidomos në Instagram dhe SnapChat.

Fatlumja kohëve të fundit ka realizuar një hit dhe disa cover të këngëve të njohura. Ajo pritet shumë shpejt që të lansoi edhe coverin e tretë më radhë.

Ndërkohë, ajo ka vazhduar për të qenë prezente në shumë dasma si në Kosovë ashtu edhe jashtë saj.

Rina Balaj