Fansat të mahnitur nga paraqitja e fundit e Xhensila Myrtezajt
15:25 | 17 Tetor 2018

Xhensila, në media e publik ka lënë përshtypje tejet të mirë dhe me ritmin e njëjtë po vazhdon edhe sot kur ka zgjedhur të jetë më shumë larg medieve e rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net

Prej që është bërë nënë, atë e kemi parë shumë më shumë të përkushtuar në familje dhe rrjeteve sociale tani ka filluar tu kthehet nga pak.

Fansat e saj janë ndarë të mahnitur me paraqitjen e saj të fundit, foto në të cilën duket tejet simpatike pa pikë grimi në fytyrë.

Pëlqimet e shumta nuk kanë munguar, e komentet ishin nga më pozitivet./Lajmi.net/

Kejvina Kthella