Fansat: Luana hape një dyqan me lule

0

Që kur është bërë e njohur, këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca ka marrë shumë lule.

Luana 2311233123

E sipas fansave të saj ka ardhur koha që ajo të hap një dyqan dhe t’i shes këto lule.

Por, nuk besohet që Luana do ta bëj një gjë të tillë pasi lulet i ka dhuratë dhe personi që po ia dhuron është shumë i rëndësishëm për të. /Indeksonline/

fanc luana

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »