Fansat akuzojnë Encën për photoshop të tepruar

0

Ka vetëm pak ditë që ka publikuar videon e saj më të re e cila mban titullin “Soul Killa”. Pas përfundimit të këtij projekti këngëtarja Enca Haxhia ka menduar t’i ofrojë vetes disa ditë relaksi.

Enca Haxhiu

Aktualisht Enca është duke shijuar pushimet verore jashtë vendit dhe këtë e tregon herë pas here me foto të ndryshme të publikuara në llogarinë Instagram.

Në një ndër fotot e saj ka patur debate të ndryshme, pasi veç komenteve të shumta pozitive nuk kanë munguar as ato kritikuese. Disa prej ndjekësve e kanë kritikuar këngëtaren duke u shprehur se përdor photoshop të tepruar në fotot që publikon.

Megjithatë lidhur me këtë nuk dihet nëse disa prej ndjekësve ndihen xhelozë për fizikun e Encës apo nëse përdorimi i photoshop-it është kthyer në një proces të vazhdueshëm për të.

enca

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »