Familja Jashari nuk merr pjesë në pritjen për 17 Shkurt (Foto)
09:56 | 17 Shkurt 2015

Në pritjen e organizuar nga presidentja Atifete Jahjaga sonte me rastin e shtatëvjetorit të pavarësisë së Kosovës në Emerald, janë mbledhur qindra personalitete politike, akademike, sportive e të shoqërisë civile. jasharet injorojn pavarsin Mirëpo, në këtë pritje ka munguar Familja Jashari, për të cilën ishte rezervuar në vend në rreshtin e parë. Po ashtu kanë munguar edhe Adem Demaçi dhe kryetari i Gjykatës Kushtetuese, Enver Hasani. /Indeksonline/ amilja1
Françeska Jaçe