Familja Jashari nuk merr pjesë në pritjen për 17 Shkurt (Foto)

0

Në pritjen e organizuar nga presidentja Atifete Jahjaga sonte me rastin e shtatëvjetorit të pavarësisë së Kosovës në Emerald, janë mbledhur qindra personalitete politike, akademike, sportive e të shoqërisë civile.

jasharet injorojn pavarsin

Mirëpo, në këtë pritje ka munguar Familja Jashari, për të cilën ishte rezervuar në vend në rreshtin e parë. Po ashtu kanë munguar edhe Adem Demaçi dhe kryetari i Gjykatës Kushtetuese, Enver Hasani. /Indeksonline/

amilja1

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »