Familja gjen fundin e ylberit

0

ggb

Dy fotografi të publikuara në internet shfaqin një familje teksa kanë arritur fundin e një ylberi – por a e gjetën vazon me ari?

Theodore Schinke, 5 vjeç dhe dy kushërinjtë e tij adoleshentë gjetën fundin e ylberit.

Jessica Schinke ishte në shtëpinë e motrës së saj në Wisconsin, SHBA me djalin e saj 5 vjeç kur filloi të binte shi, transmeton Gazeta Express.

Fëmija iu lut asaj që ta linte të luante jashtë me dy kushërinjtë e tij. Dhe ky ishte momenti kur ylberi u shfaq dhe mahniti anëtarët e familjes të cilët e ndoqën atë derisa e gjetën fundin.

gg1 gg2

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »