Express Rozë – Mysafir Gold AG – Emisioni i III-të (Video)

0

Mysafirë i emisionit të tretë të Express Rozë është reperi i shumëpërfolur i dy viteve të fundit Gold AG. Përveç karrierës Gold AG përballet edhe në debat me gazetarin Berat Buzhala

gold

Gazeta Express në bashkëpunim me Show Bizi Shqiptar sjell sonte emisionin e III-të Express Rozë.

Mysafir i Express Rozë sonte është reperi i shumëpërfolur Gold Ag.

Ai në këtë intervistë shpalos shumë sekrete duke përfshij konfliktin që kishte me gazetën, punën si njeri i fjalëkryqit në Express por edhe atë se ai është në lidhje dhe është kurorëzuar me një vajzë të hoxha.

Ai jep mesazhe edhe për tatuazhet e tij, për misionin në haxhë që kishte bërë vitin e kaluar.

Krejt në fund reperi përballet edhe me gazetarin dhe themeluesin e Gazetës Express Berat Buzhala, me të cilin debatojnë për këngën Shqiptar 1, ku Goldi kishte përmendur emrin e tij.

Për më shumë dëgjojeni dhe shijojeni emisionin e tretë të Express Rozë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »