Europa League sjell ndeshje interesante
14:49 | 28 Shtator 2017

Pas Ligës së Kampionëve, radha është për përballje e Europa Leagues.

Sonte do të luhen ndeshjet e rrethit të dytë të fazës së grupeve të Eruopa Leagues, shkruan Express. Skenderbeu i Korçës done do të përballet me skuadrën zviceranë,  Young Boys. Ky takim fillon nga ora 21:05 dhe zhvillohet në Elbasan. Kurse, Milan në San Siro do të pres ekipin kroat, Rijeka. Edhe kjo ndeshje fillon nga ora 21:05.
Françeska Jaçe