Europa League sjell ndeshje interesante

0

Pas Ligës së Kampionëve, radha është për përballje e Europa Leagues.

Sonte do të luhen ndeshjet e rrethit të dytë të fazës së grupeve të Eruopa Leagues, shkruan Express.

Skenderbeu i Korçës done do të përballet me skuadrën zviceranë,  Young Boys. Ky takim fillon nga ora 21:05 dhe zhvillohet në Elbasan.

Kurse, Milan në San Siro do të pres ekipin kroat, Rijeka. Edhe kjo ndeshje fillon nga ora 21:05.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »