Etrit Berisha hero brenda 1 minute, futet në lojë dhe pret penalltinë
10:01 | 11 Maj 2015

Etrit Berisha është shndërruar në hero te Lazio. Portieri i kombëtares shqiptare, në ndeshjen Lazio – Inter, ka arritur të presë një penallti të Mauro Icardit.
eeeeeeeeeeeeeeee
Berisha në lojë u inkuadrua në minutën e 63’, duke zënë vendin e Marchetit, që u ndëshkua me të kuq.
 
Françeska Jaçe
S