Etrit Berisha hero brenda 1 minute, futet në lojë dhe pret penalltinë

0
Etrit Berisha është shndërruar në hero te Lazio. Portieri i kombëtares shqiptare, në ndeshjen Lazio – Inter, ka arritur të presë një penallti të Mauro Icardit.
eeeeeeeeeeeeeeee
Berisha në lojë u inkuadrua në minutën e 63’, duke zënë vendin e Marchetit, që u ndëshkua me të kuq.

 

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »