Është vetëm 13- javëshe dhe i thotë të ëmës “të dua”! (Video)

0

Me një gëzim tepër të madh prindërit e rinj  treguan  habinë e tyre pas filmimit të vajzës së tyre 13- javëshe që shfaqet duke thënë ‘të dua’.

Vudeoja e  nënës së re Claire Reid, 28-vjeçare nga Skocia, me vajzën e saj Ellie, tregon se si vajza është duke e vështruar atë.

Klipi tregon se si Claire është e habitur kur vajza e saj i thotë asaj të dua.

“Oh Zot! “. Isha aq i tronditur. “Mund të shihni se po përpiqet të kopjojë atë që thotë Claire dheia del në mënyrë të qartë, shprehet e ëma e vajzës.

“Oh Zot! “. Isha aq i tronditur. “Mund të shihni se po përpiqet të kopjojë atë që thotë Claire dheia del në mënyrë të qartë, shprehet e ëma e vajzës.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »