Ermali i 'nxjerr bojën' Alesia Bamit ditën e ditëlindjes (Foto)
14:52 | 30 Dhjetor 2017

Modelja dhe velina e emisionit “Stop” Alesia Bami ka festuar pak ditë më parë ditëlindjen e saj.

Por duket se një postim i Ermal Mamaqit e ka nxjerrë “zbuluar” Alesian. Vipat e Bllokut kanë publikuar dy foto të njëjta të Bamit një të publikuar nga Mamaqi dhe një të publikuar nga ajo vetë. Në këto foto dallohet mjaft ndryshimi në pjesën e gjoksit dhe të të pasmeve ku duket se modelja ka ndërhyrë në foto.

Atalanta Kërçyku