Ermal Mamaqi pas aksidenit: Ma falen edhe njëherë jetën! (Foto)

0

Ermal mamaqi

Këngëtari Ermal Mamaqi ka reaguar në lidhje me aksidentin e mbrëmshem në Kosovë.

Ai ka thënë se ka përjetuar momentet me të vështira në jetë në kohën e aksidentit.

Mirëpo ai ka  thënë se tani është shumë mirë me shëndet.

Me poshtë e gjeni të plotë postimin e Ermalit:  

Te dashur miq,

Ju perqafoj. Me duket sikur ma falen jeten per se dyti. Perjetova momentet me te veshtira ne jete.
Jam shume mire. Edhe une edhe 2 miqte e mi qe udhetonin me mua.
Aksidenti i mbremshem ne Kosove,Ferizaj ndodhi si pasoje e nje rrethrotullimi te pandricuar dhe te paparalajmeruar.
Me sa me thane,ai vend ishte rrethi i vdekjes se cdo dite aty behen aksidente.
Kam nje pyetje per autoritetet :
– Edhe sa vete duhet te vdesin per ta rregullur ate problem?
Dhe ne fund Zoti eshte i mire!!!
Jemi therime qe nuk ja dime vleren jetes deri sa prekim vdekjen.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »