Erjona Sylejmani bënë “selfie” e fokusin e vë te gjoksi

0

Erjona Sylejmani është bërë shumë e njohur sidomos në kohën kur u martua me futbollistin shqiptar, Blerim Xhemaili.

Tashmë ajo është në qendër të vëmendjes dhe komentohet shumë nga mediat.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shfaqet teksa po bënte selfie.

Në këto imazhe ajo shihet shumë provokuese dhe seksi, kurse fokusin kryesor e kishte vënë te gjoksi.

Ndryshe, ajo dhe Blerimi tashmë janë të ndarë kurse nga martesa e tyre disa vjeçare kanë një djalë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »