Erjona Suljemani, nudo në rrezet e diellit (FOTO)
19:29 | 09 Mars 2019
Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar, Blerim Xhemaili është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Bukuroshja shfaqet gjithmonë shumë simpatike dhe provokuese në foto dhe video, por për 8 Mars ka zgjedhur të “tronditë” rrjetin.

Ajo ka publikuar një foto që “ngacmon” fantazinë e ndjekësve, pasi shihet duke mbuluar modestish “asetet” e saj, me Erjonën që është e zhveshur nën rrezet e diellit.

Alesia Bami