Era Istrefi vjen në vendlindje: Ndjenjë e mirë me u kthy në Kosovë 
15:25 | 11 Prill 2019

Këngëtarja Era Istrefi sot ka ardhur në Kosovë, shkruan lajmi.net.

Era Istrefi, këngëtarja e cila tashmë e ka arritur famën dhe suksesin ndërkombëtar, asnjëherë nuk e harron vendin prej nga ka ardhur. Vizita në Kosovë asaj i ngjall një ndjenjë shumë të mirë.

Kështu është shprehur Era e cila e ka publikuar disa imazhe në Instastory, nëpërmjet të cilave ka treguar se aktualisht ndodhet në vendlindje.

“Gjithmonë ndjenjë e mirë me u kthy në Kosovë”, ka shkruar Era Istrefi./Lajmi.net/

Kejvina Kthella