Era Istrefi veç me sytjena! Si rrallë herë tregon gjoksin
23:05 | 21 Tetor 2018

Këngëtarja Era Istrefi në foton e fundit të publikuar në Instagram duket seksi si asnjëherë më parë, shkruan lajmi.net

Veç me sytjena, ajo ka zbuluar gjoksin ndërsa pranë imazhit i ka shkruar disa fjalë.

‘’Më trego se të duhem, ka shkruar ajo pranë fotos. Ndryshe emri i Erës po vazhdon të jetë i pari në ballinat e medieve rozë, shqiptare dhe jo vetëm./Lajmi.net/

Kejvina Kthella